Şehit Haber

Piyade Uzman Onbaşı Recep Yüksel üreten kuzeyinde devam eden pençe Harekatı’nda görev yapıyordu gülücük teröristlerle çıkan çatışmada Şehid oldu Şehit asker memleketi Manisa’da Ebediyete uğurlandı.

Şehit Recep Yüksel için Gökkaya Mahallesi’nde tören düzenlendi şehidin Ailesi Mülkiye erkenden siyah arkadaşları katıldı cenaze namazının ardından şehidin naaşı dualar taşınarak toprağa verildi Bence Kaplan Harekatı’nda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan piyade.

Uzman Onbaşı Recep Yüksel 1994 doğumlu bebek ardı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan pençe Kaplan operasyonunda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan piyade Uzman Onbaşı.

Yüksel’in ailesine başsağlığı mesajı gönderdi iletişim Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şehit Yüksel’in ailesine başsağlığı dilediği ifade edildi Van’da terör örgütü.

PKK’ya yönelik iç güvenlik operasyonunda 3 terörist etkisiz hale getirildi etkisiz hale getirilen teröristlerin 8 Haziran’da yol yapım çalışması yapan işçilere yönelik saldırının failleri olduğu belirlendi jandarma ve emniyet için ikna çalışması sonucu da biri gri listede yer alan 3 terörist Şırnak’ta güvenlik güçlerine teslim olduğu.

Çatak ilçesi kırsalında bir grup terörist tespit edilmesi üzerine operasyon başlatıldı jandarma ve polis özel harekat timlerinin müşterek hava destekli operasyonunda silahlı 3 terörist etkisiz hale getirildi etkisiz hale getirilen teröristlerin.

8 Haziran’da yol yapım çalışması yapan işçilere yönelik saldırının failleri olduğu tespit edildi servis aracının geçişi sırasında el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 2 işçi şehir olmuştu Şırnak’ta da terörden arananlar da gri listede yer alan teröristin de arasında bulunduğu 3 örgüt mensubu.

Şırnak’ta güvenlik güçlerine teslim oldu böyle 1 Ocak’tan bu yana terör örgütünden sadece ikna yoluyla teslim olan terörist sayısı 92 yükseldi.

Tagged with:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× How can I help you?